Kontakt: 055/622 13 03 | e-mail: info@professionalsport.sk
NÁKUPNÝ KOŠÍK
prázdny
PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
 

Phenix Junior Norway alpine Team Jacket OT70 RD 15/16

Phenix Junior Norway alpine Team Jacket OT70 RD 15/16
variantCenaKúpiť
14
259.00 €
130.00 €
kúpiť
Hodnotenie produktu: 0/5
Phenix Junior Norway alpine Team Jacket OT70 RD 15/16
 
 
Juniorská lyžiarska bunda
 
 
  • 2-way Stretch Taffeta 2L (PE 100%)
 
 
Veľkostné varianty určujú vek dieťaťa.

 

Vysoko výkonný materiál  je výsledkom rozsiahleho vývoja.Phenix 20,000mmH²O zaisťuje perfektnú odolnost proti vodě a větru. Díky vysokej priepustnosti telesných pár vás udrţí v suchu a teple aj v drsných klimatických podmienkach.  

 

Po analýzach sme realizovali novú technológiu 3-D  strihov, ktorá najlepšie vyhovuje trendom moderného lyžiarskeho štýlu. Zpravidla najviac sú výrobky namáhané v oblasti ramien, kde ucítite pocit únavy takmer okamžite, akonáhle si oblečiete ťažké oblečenie. Vďaka tejto novej 3-D strihovej technológii može byť až 85% tohto “tlaku oblečenia” efektívne redukované. Získate pocit, že výrobok je v oblasti ramien priamo vznášajúci sa vo vzduchu, miesto pocitu tlaku na  vaše ramená. Može sa vám dokonca stať, že zabudnete, že náš výrobok máte práve na sebe.

 

Digenite Thermo izolácia obsahuje Thunderon  vlákno pre perfektnú tvorbu a udržanie tepla. Digenite Thermo izolácia je keramický kompozitný materiál využívajúci svetlo (denné svetlo a iné zdroje svetla), ktoré obsahujú infračervené žiarenie (krátke aj dlhé vlny) neviditelné ľudskému oku. Vytvára a udržuje teplo prostredníctvom exotermickej generácie tepla z denného svetla a energie  ľudského tela. Digenite Thermo materiál absorbuje tieto elektrické vlny a mení ichna teplo. Naviac  Thunderon Digenite Thermo má aj silné antimikrobiálne vlastnosti a minimalizuje tvorbu statickej elektriny.

 

Materiál a funkcie

 

Novinky

Nové lyže? A teraz aké? V tomto článku nájdete odpovede na vaše otázky pri vyberaní nových lyží.
Návod ako si zvoliť správny typ bežeckej topánky!

Najpredávanejšie


Odporúčané značky

Počasie

Newsletter

Mám záujem o newsletter s aktuálnymi novinkami


Tagy

obuv lyžiarky lyžiarske palice bežky termoprádlo okuliare vak na lyže outlet prilby bežecká obuv lyže bundy vetrovky softshellové bundy palice nohavice rukavice slnečné okuliare ponožky oblečenie vak na lyžiarky odrážadlá trekingové topánky suku-suku čiapky trekingové paličky