S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním stránok s tým súhlasíte. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení prehliadača.

Úvod » Športové vybavenie » Lyže Rossignol REACT 10 TI KONECT


        

Lyže Rossignol REACT 10 TI KONECT

 

akcia top produkt

Transparentná história cien
Číslo produktu: 3132
naša cena bez DPH : 699,00 €
naša cena s DPH (0 %):
699,00 €

Popis produktu

 

 LYŽE ROSSIGNOL REACT 10 TI + SPX12 S VIAZANÍM

Pánske lyže Rossignol React 10 TI konect sú vhodné pre skúsených lyžiarov a expertov, ktorí ocenia ideálnu konštrukciu do veľkej rýchlosti
REACT R10 TI sú technológiami nabité karvingové lyže na upravené zjazdovky pre skúsených lyžiarov, ktorí majú techniku lyžovania zvládnutú na jednotku. Najtvrdšia verzia lyží v kategórii REACT má tak trochu pretekového ducha, i keď svoju univerzálnosť nemôže zaprieť. Vďaka použitým technológiám LCT a Flex Tip, sendvičovej konštrukcii a jadru s titanalovým vystužením budete cítiť energiu od prvého momentu. Geometria lyží má univerzálny rádius, takže skúsený lyžiar dokáže lyže pustiť do dlhších rýchlych oblúkov s pocitom stability, ale tiež dokáže oblúk zavrieť a jazdiť v rýchlejšom tempe.
Drevené jadro z topoľového dreva poskytuje rovnováhu medzi hmotnosťou, tlmením vibrácií a pružnosti, čím lyžiam dodáva univerzálny mix energie, obratnosti a hravosti.
Moderná sendvičová konštrukcia s dreveným jadrom, vertikálnymi stenami, skleným vláknom a titanalovým alebo karbónovým vystužením. Drevené jadro vytvára cit pre sneh a povahu lyží, ktorá sa prejaví ich správaním. Bočné steny vytvárajú priamy tlak na hranu, kým jadro obklopené vrstvami poskytuje výbornú pružnosť a stabilitu.
LCT - LINE CONTROL TECHNOLOGY:Nová patentovaná technológia LCT (Line Control Technology) z pretekárskej dielne značky Rossignol. LCT konštrukcia využíva silu a energiu lyží, aby poskytovala bezpodmienečnú stabilitu v každých podmienkach. Integrovaný nosník v strede jadra od špičky po pätku eliminuje počet kmitov lyže, čím zabezpečuje stabilitu a dynamickú kontrolu dráhy lyží.
TITANAL
VYSTUŽENIE - TITANAL:Táto konštrukcia je spoľahlivo overovaná našimi pretekármi Svetového pohára. Sklené vlákna v kombinácii s titanalovou vrstvou sa postarajú o viac energie, lepší grip a vysokú presnosť v oblúkoch.
SYSTÉM VIAZANIA - KONECTKONECT je integrovaný systém viazania, ktorý pôsobí prevrat medzi top-end lyžami. Od šírky nosníka cez umiestnenie skrutiek až po použité materiály: každý detail bol starostlivo skúmaný, aby priniesol maximálny efekt a všetky tlaky od lyžiara pôsobili priamo do lyží. KONECT systém sa používa s viazaniami SPX a NX.
FLEX TIPNová technológia poskytuje prispôsobivú torznú pružnosť na koncoch lyže, čím umožňuje okamžité a hladké zahájenie/ukončenie oblúku. Na špičke a pätke lyže sú v konštrukcii pozdĺž hrany kanáliky, ktoré zaručujú čistejší prenos energie, silnejšiu akceleráciu a prirodzenú zmenu oblúku.

 

 

Mjk5OGU