S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním stránok s tým súhlasíte. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení prehliadača.

Úvod » Športové vybavenie » Lyže Rossignol REACT 8 CAM KONECT


        

Lyže Rossignol REACT 8 CAM KONECT

 

akcia

Transparentná história cien
Číslo produktu: 3099
naša cena bez DPH : 585,00 €
naša cena s DPH (0 %):
585,00 €

Popis produktu

 

 LYŽE ROSSIGNOL REACT 8 CAM + K  NX12 S VIAZANÍM

Nájdite svoj tok a vytvorte si vlastnú cestu s Rossignol React 8 CAM.

Edícia HP prichádza s karbónovým a čadičovým jadrom pre okamžitý väčší výkon a rytmus bez námahy pre skúsených a stredne pokročilých lyžiarov. Technológia Flex Tip umožňuje ľahké zrýchlenie do zákruty a zo zákruty, takže budete okamžite v carvingovom elemente a po dokonalej zákrute urobíte dokonalú zákrutu.

 

Vlastnosti:
• Presnosť na pevnom
obale • Stabilita pri úchope
• Vyvážená flexia, plný výkon
• Carvingová sila
• Rýchle zatáčanie a výjazd
• Power-Rail znižuje vibrácie a otrasy
• Ovládanie a priľnavosť v zákrutách
• Vyváženosť priľnavosti hrán a prenos sily

 

Technológia:

Výkon a presnosť Flex Tip
Racing – dostupnejšie ako kedykoľvek predtým. Technológia Flex Tip umožňuje rýchlejšie zrýchlenie do a zo zákrut a poskytuje torznú kontrolu na špičke a päte pre dokonalý a uvoľnený carving. Jedinečný dizajn optimálne odvádza energiu, takže môžete vyrezávať bez námahy a spontánne a zostať úplne vo svojom prúde.

Topoľové drevené jadro
PEFC Topoľové drevené jadro PEFC poskytuje dobrú rovnováhu medzi tlmením, elasticitou a úsporou hmotnosti.

Rectangular Sidewall
Konštrukcia Rectangular Sidewall z rôznych látok s bočnicami po celej dĺžke lyže optimalizuje priľnavosť hrán, rovnováhu a prenos sily lyže.

On Trail Rocker
Vysoké predpätie viac ako 90 % dĺžky lyže poskytuje vynikajúci kontakt so snehom a priľnavosť hrán. Zvyšných 10% na lopate je kývavých pre ľahké a kontrolované otáčanie.

Oversized Sidecut Oversized
pás kombinuje silne vykrojený vykrojenie carvingových lyží so súčasnou šírkou lyže. Široké konce lyží poskytujú efektívnu priľnavosť hrán, prenos sily a presnosť. Väčšia šírka pod viazaním zvyšuje kontrolu a priľnavosť v zákrutách. Oversize bočné strihy umožňujú väčšiu manévrovateľnosť, silu a kontrolu.

Konštrukcia LCT
Patentovaná a nová konštrukcia LCT spoločnosti Rossignol z vrcholu svetového pohára zaisťuje čistý prenos sily a zároveň poskytuje stabilitu vo všetkých situáciách. Vďaka "power rail" integrovanej centrálne od špičky lyže po koniec lyže, LCT eliminuje nárazy a oscilácie lyží, poskytuje konzistentnú stabilitu 

MjMzYzNiN2