S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním stránok s tým súhlasíte. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení prehliadača.

Úvod » Športové vybavenie » Lyžiarské okuliare POC Retina Clarity Comp


    

Lyžiarské okuliare POC Retina Clarity Comp

 

ORANGE/WHITE

Číslo produktu: 2480
naša cena bez DPH : 120,00 €
naša cena s DPH (20 %):
144,00 €

Popis produktu

Lyžiarské okuliare POC Retina Clarity Comp 

Kvalitné lyžiarske okuliare strednej veľkosti vhodné nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Mäkký rám z PU s trojvrstvovou penou pohodlne sedí na tvári.

Šošovky sú vyrobené z kombinácie polykarbonátu (PC) a propionátu celulózy (CP). Značka POC ich vyrába v spoločnosti Zeiss, ktorá zaručuje ich dokonalé optické vlastnosti. Šošovky sú tiež upravené proti poškriabaniu a zahmlievaniu.

Silikónový pásik dobre drží okuliare na hlave. Pre okuliare POC Retina sú k dispozícii aj náhradné šošovky vrátane pretekárskych alebo fotochromatických šošoviek NXT.

Clarity Spektris Blue

Variant s pretekárskym zrkadlovým objektívom Clarity Spektris Blue, ktorý zvyšuje kontrasty, je najužitočnejší pri čiastočne oblačnom počasí (kategória S2, VLT 22 %).

Objektív zvyšuje kontrast a bezpečne filtruje všetko škodlivé UV-A, B a C žiarenie a pre model POC ho vyrába svetoznáma spoločnosť Carl Zeiss.

Samozrejmosťou je aj oleofóbna a hydrofóbna úprava šošoviek, ako aj úprava proti zahmlievaniu a poškriabaniu. Objektív sa nezamlžuje, je lepšie chránený proti poškriabaniu, nelepí sa naň voda, sneh ani nečistoty.

Verzia Comp je špeciálne prispôsobená na pretekárske účely, priepustný svetelný profil maximalizuje schopnosť čítať terén pri vysokých rýchlostiach. Vďaka tomu je mimoriadne vhodný na krátke pretekanie.

Technické údaje:

 • špičkové objektívy Carl Zeiss
 • šošovky majú oleofóbnu a hydrofóbnu úpravu - voda, špina, olej a prach sa na šošovky nelepia
 • vonkajšie sklo z polykarbonátu (PC), vnútorné sklo z propionátu celulózy (CP)
 • úprava proti zahmlievaniu a poškriabaniu - chráni pred zahmlievaním a poškriabaním
 • široký pásik okuliarov perfektne sedí a okuliare sa dajú nosiť cez prilbu
 • trojvrstvová pena - okuliare pohodlne sedia na tvári
 • silikónový úchyt na vnútornej strane remienka - okuliare sa nešmýkajú a dobre držia na prilbe
MmY1N